Odborné učebny učební pomůcky
Zatemnění upoutávka
Realizace Realizace foto
Dokumentace Dokumentace foto

Digestoře, digestoře školní, digestoře laboratorní

Digestoře laboratorní mají odsávání vedeno buď ramenem do odtahové šachty, nebo mají vestavěný agregát s vnitřním uhlíkovým filtrem. Digestoře školní mohou být jednostranné nebo oboustranné. Digestoře laboratotní mhou být vestavěné do výklenku nebo mohou být umístěny vedle laboratotního žákovského stolu. Digestoře školní mohou být i nástavbové - přidané na učitelské pracoviště. Odsávání do učitelského pracoviště nebo do laboratorního pracoviště může být řešeno samostatným agregátem s dymníkem. Toto školní odsávání je integrováno do učitelského pracoviště. Pro školní pokusy se využívají jak digestoře, tak integrované odsávání.
Laboratorní, školní digestoř dvojitáLaboratorní, školní digestoř jednostrannáLaboratorní, školní digestoř kombinovanáLaboratorní, školní digestoř oboustrannáLaboratorní, školní digestoř přídavná
Laboratorní, školní digestoř dvojitá Laboratorní, školní digestoř jednostranná Laboratorní, školní digestoř kombinovaná Laboratorní, školní digestoř oboustranná Laboratorní, školní digestoř přídavná
Laboratorní, školní digestoř repasovanáLaboratorní, školní digestoř vestavěná do stěnyLaboratorní, školní digestoř vestavěná do výklenkuOdsávání integrované do učitelského pracoviště
Digestoř repasovaná Digestoř vestavěná do stěny Digestoř vestavěná do výklenku Odsávání integrované do učitelského pracoviště

Laboratorní, školní digestoř dvojitá

Digestoř
Dvojitá digestoř má 2 boxy a 1-2 agregáty podle potřeby m3 odtahu vzduchu. Obsahují : speciální pracovní desky, odsávací agregát nebo filtr, plynový vývod, elektro, výlevku, výtokové armatury s koncovkami, osvětlení, odtahová ramena. Digestoře vyrábíme na míru podle potřeb školy.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Laboratorní, školní digestoř jednostranná

Digestoř
Jednostranná digestoř má pracovní část přístupnou z jedné strany. Obsahují: speciální pracovní desky odsávací agregát nebo filtr, plynový vývod, elektro, výlevku, výtokové armatury s koncovkami, osvětlení, odtahová ramena. Digestoře vyrábíme na míru podle potřeb školy.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Laboratorní, školní digestoř kombinovaná

Digestoř
Digestoř s vnitřní odsávací jednotkou a filtrem, uloženo ve skříňce. Na skříňce iumístěno odsávácí rameno jednotky a průhledná mini digestoř.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Laboratorní, školní digestoř oboustranná

Digestoř
Oboustranná digestoř má pracovní část přístupnou z obou stran. Obsahují : speciální pracovní desky odsávací agregát nebo filtr, plynový vývod, elektro, výlevku, výtokové armatury s koncovkami, osvětlení, odtahová ramena. Digestoře vyrábíme na míru podle potřeb školy.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Laboratorní, školní digestoř přídavná

Digestoř
Přídavná digestoř funguje jako přídavný modul k demonstračním pracovištím. Obsahují : speciální pracovní desky odsávací agregát nebo filtr, plynový vývod, elektro, výlevku, výtokové armatury s koncovkami, osvětlení, odtahová ramena.
Digestoře vyrábíme na míru podle potřeb školy..
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Laboratorní, školní digestoř repasovaná

Digestoř
Stávající digestoře repasujeme, doplníme agregáty nebo filtry, novou pracovní deskou, plynovým vývodem, elektrem, výlevkou, výtokovou armaturou s koncovkami, osvětlením, odtahovým ramenem.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Laboratorní, školní digestoř vestavěná do stěny

Digestoř
Vestavěné digestoře vkládáme do stěny mezi 2 místnosti. Obsahují : speciální pracovní desky odsávací agregát nebo filtr, plynový vývod, elektro, výlevku, výtokové armatury s koncovkami, osvětlení, odtahová ramena. Digestoře vyrábíme na míru podle potřeb školy.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Laboratorní, školní digestoř vestavěná do výklenku

Digestoř
Vestavěné digestoře vkládáme do výklenku. Obsahují : speciální pracovní desky odsávací agregát nebo filtr, plynový vývod, elektro, výlevku, výtokové armatury s koncovkami, osvětlení, odtahová ramena. Digestoře vyrábíme na míru podle potřeb školy.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání

Odsávání integrované do učitelského pracoviště

Digestoř
Skládá se z polohovatelného odsávacího ramene s integrovanou klapkou pro regulaci průtoku, konzol pro uchycení ke stolu, průhledného či kovového dymníku mimořádně tichého ventilátoru s tyristorem pro plynulou regulaci otáček, kombinovaného filtru (částice, plyn, HEPA), systémem redukcí a spojek se 2 propojovacími hadicemi. Průtok vzduchu se pohybuje od 40-100m3/h.
DPH:21%
Vaše cena:Cena na vyžádání