ODBORNÉ UČEBNY - PROJEKTY A PORADENSTVÍ, VÝROBA..
Laboratoře Fyzikální učebny ucebna chemie Kombinovaná učenba biologei-prirodopisPočítačová učebna Jazykové učebnyMultimediální učebny Mlutifunkční učebny Posluchárny
Plyn v učitelském pracovišti / odborné učebny

Dodávka plynu do učitelského pracoviště

Dodávka plynu do učitelského pracoviště je řešena buď za využití plynu z centrálního rozvodu ve škole - zemní plyn, nebo plynu propan butan /PB/. Řešení dodávky plynu je závislé na místních podmínkách a požadavcích výuky.

Bezpečná instalace je jedním z hlavních požadavků a podléhá přísným bezpečnostmím předpisům. Pracoviště s plynem dodáváme s revizí.

Skříňka na plyn

Instalace vývodu plynu

Vývody plynu jsou za pomoci speciálních hadic vyvedeny do plynových kahanů. Ty jsou obvykle, zvláště v odborných učebnách, uzavřeny do uzamykatelných "skříněk" ve stole. V případě, že jsou rozvody plynu vedeny do žákovských pracovišť, je ovládání těchto rozvodů umístěno v učitelském pracovišti.

Souvisejcí témata

Skříňka pro plyn - plynovou bombu

Skříňka pro plynovou bombu slouží pro umístění plynové bomby v učitelském pracovišti. Skříňka a instalace plynové bomby musí splňovat různé požadavky na bezpečnost. Je standardem, že instalace podléhá zpracování projektové dokumentace a revizím.

 

Související odkazy

Skříňka na plyn u učitele

 

Firma Školab s.r.o. vybavuje zejména základní a střední školy odbornými učebnami od roku 1996. Učebny pro výuku fyziky, chemie, kombinované, multimediální, posluchárny, laboratoře, jazykové učebny, počítačové učebny jsou postaveny na moderních základech. Firma Školab produkuje učebny, které jsou kvalitní a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu. Vybavujeme učebny jako celek, ale po částech, postupně, po etapách ap.